Horoskop, 28 Korrik 2022, 18:53

Hëna e re/ Meri: Rrugë e re për Binjakët, lidhje e re për Ujorin, lekë për...

XING

Hëna e re/ Meri: Rrugë e re për Binjakët, lidhje e re

Sot Hëna e re është në Luan dhe Meri Shehu jep lajme të mira. Astrologia tregon se do të ketë ndryshime dhe mbyllje çështjesh të vjetra. 

Dashi
Hena e re ne Luan sot dhe disa dite tregon se nje situate mbyllet dhe hapet nje situate ne e mire!

Demi
Hena e Re ne Luan per ju tregon ceshtje shtepie dhe familjeje. Persona te afert do jene prane jush per ndryshimet qe do ndodhin!

Binjaket
Me henen e re ne Luan do ndryshoj menyra e komunikimit tuaj me te tjeret. Nje rruge e re hapet para jush!

Gaforrja
Ne ceshtjet ekonomike Hena e re tregon nje ndryshim te rendesishem ne portofolin tuaj. Ky ndryshim ju bene më kavalirer!

Luani
Disa ceshtje apo cikle jetesore qe ju bene te vuanit apo ju shkaktuan dhimbje do mbyllen me Henen e re ne shenjen tuaj!

Virgjeresha
Situata qe ju kane dhembur shpirterisht do mbyllen perfundimisht. Levizjet ne prapaskene do mbyllen ne menyre episodike!

Peshorja
Nje ndryshim i madh ne jeten tuaj qe vjen si rezultat i ndyshimeve sociale apo qelimmeve tuaja, do filloj nga sot me henen e re ne Luan!

Akrepi
Nga sot hapet nje cikel i ri ne lidhje me punen dhe karrieren tuaj. Mbyllet nje periudhe e gjate pune!

Shigjetari
Gjera te rendesishme fillojne te ndikojne per te atdhmen tuaj. Nje ndikim i madh ndodh me nje projekt jashte vendit.

Bricjapi
Nje ndikim te madh ne boten tuaj shpirterore ne ndjenjat tuaja me te thella do sjell Hena e re ne Luan. Nje ceshtje ekonomike do ndryshoj gjithashtu!

Ujori
Nje cikel i ri marredheniesh fillon me henen e re ne Luan! Jeta juaj personale ndryshon duke i dhene fund nje lidhjeje dhe duke filluar nje te re.

Peshqit
Hena e re ne Luan do ndikoj ne pune ne nje ndryshim dhe mbylljen e nje pune qe keni pasur. Kujdes ne fushen e shendetit duke pare cfare ju bene me mire! Do zbuloni dicka te re ne jeten tuaj!