Horoskop, 1 Gusht 2022, 15:46

Horoskopi i muajit Gusht nga Meri: Cilat janë shenjat më me fat

XING

Horoskopi i muajit Gusht nga Meri: Cilat janë shenjat më me fat

Meri Shehu thotë se muaji gusht do fillojë fuqishëm, por në mes të muajit do nisin problemet ekonomike. Gjithashtu dhe fundin e muajit astrologia e parashikon pak argëtues dhe më shumë njerëzor. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat:

Dashi
Muaji gusht per ju fillon fuqishem dhe vazhdon fuqishem deri ne date 14 ku proceset ekonomike i japin fund erotizmit dhe argetimit. Do keni takime pune qe pas dates 4 Gusht.

Demi
Duket sikur ceshtjet familjare shkojne mire deri ne date 14 Gusht. Por pastaj fillon nje problem dhe perballje kaq e madhe ku e verteta eshte se do jeni ju ata qe do ta filloni. Asgje nuk ju qeteson dhe kenaq. Te pakten merruni me punen qe ju pelqen.

Binjaket
Do ju jepet mundesia te keni aleat Luanin kete muaj dhe do hani ne mos ndonje melci ndonje shpretke per te mos thene ndonje kofsh !Por ceshtja eshte se mund t'ju joshin hienat dhe aty e keni te sigurt kermen.

Gaforrja
Nuk do mbani me pergjegjesi per femijet tuaj apo bemet tuaja. Ne dore te fatit! Deri diku do keni shperblim per guximin tuaj qe do t'i lironi ushkuret. Po ju rane ata qe do ti ngrene do kerkojne shperblim te majme!

Luani
Muaji i madheshtise dhe bukurise dhe fames dhe dashurise. Po ka nje pike te dobet nje gervishtje ne vend te keq apo nje pickim ne dukje te pafajshem qe mund te kthehet ne pandemine e rogerareve qe i kerkojne llogari mbretit!

Virgjeresha
Do ta pini deri ne date 4 Gusht nektarin e jetegjatesise se qejfit dhe te endrrave ne sirtar. Po me pas do beni ate qe keni bere gjithmone me mire te merreni me pune! Gjarperi qe do kaloj poshte jastekut tuaj nuk do shkaktoj dem se gjaku juaj se ndez ne pergjumjen tuaj pas punes se lodhshme. Ndoshta i duheni!

Peshorja
Festa dhe dalje dhe veshje dhe elegante do bej qe te ndjeheni ne forme dhe te joshni sa me shume njerez elegante, mjafton te mos jene druvare qe kerkojne te futen ne biznes me ju. Po ka mundesi qe t'i prisni marredhenet te zhgenjyer nga niveli ne mes te Gushtit per t'i hapur pas dates 19 diku jashte ne nje ambjent me te rafinuar!

Akrepi
Shkelqimin e Gushtit do e merrni ju pikerisht. Ju gjithmone e fitoni betejen me hije drite dhe do keni nje kurorezim te mahnitshen deri ne date 12 Gusht. Pastaj armiqte tuaj qe nuk jane hiena por parazite do sulmojne te fitojne pjesen e tyre duke ju shkaktuar probleme! Melankolik ne date 18 me henen e plote ne Ujor duke kujtuar ditet e netet erotike te fillim muajit ne krahet e pasionit!

Shigjetari
Do jeni si ai kaprrolli i bukur qe do jete i bukur sa edhe luani me i uritur nuk i bene dot gje Ndoshta keni nje mbrojtje hyjnore kete muaj Problemi vjen nga rregullat qe shoqeria ve duke ju penalizuar ne levizjet tuaja ne dt 14 Nje mundesi per ti shpetuar apo arratisur ketij bllokimi do ju jepet oas dt 19 Gusht !

Bricjapi
Brenda jush do ndizet nje zjarr pasioni kaq i bukur sa do ta toleroni t'ju pushtoj deri ne date 14 Gusht. Kjo do te thote qe akujt tuaj do shkrijne per pak kohe duke ju bere me bujar dhe erotik personal pavaresisht qellimeve per pushtet qe mund te keni. Hena e plote ne Ujor do ju kujtoj se disa gjera zgjidhen pa qene nevoja te digjeni apo te ndizni driten duke shpenzuar. Aleati juaj ju bene bllok megjithese mund te jete edhe dashuria juaj!

Ujori
Mund te themi vetem se e gjithe historia do shkruhet mbi kurrizin tuaj. Edhe varka nje here me ujkun nje here me kecin dhe nje here me varketarin do kalojne ne ujrat e kontrollit tuaj. Ky kontrroll do na befasoj ne date 14 ku ju do i shkurtoni te gjithe sepse doni tarifen tuaj e cila kuptohet qe kur urani eshte futur ne dem eshte e pangopshme!

Peshqit
Mund te ndodheni perball surprizave te pakendshme pasi do humbni rrugen ne pyll. Rasti me i mire eshte te jeni kesulkuqja qe shpeton ne fund! Ne te kundert do ju duhet te paguani shume per filmin apo aventuren tuaj te muajit Gusht sidomos ne date 19.