Horoskop, 22 Gusht 2022, 15:44

Horoskopi javor/ Një cikël i ri na pret, çlirim nga pengesat

XING

Horoskopi javor/ Një cikël i ri na pret, çlirim nga pengesat

Dashi
Pas zhgenjimeve dhe gjetjeve te reja ju pret nje lajm i mire pune pas henes se re ne Virgjeresh. Kujdes shendetin nervor dhe levizjet e nxituara.

Demi
Do ndiheni te merzitur pas nje zhgenjimi ne dashuri. Te lindurit ne dhjetediteshin e dyte kane nje permbysje te papritur ne dashuri e ekonomi. Pas henes se re ne fundjave fillon cikel i ri por i veshtire.

Binjaket
Dikush ju tronditi ne pune dhe ju do vazhdoni me nervozizem e debate pasi ta keni marre veten diten e sotme. Hena e re ju sjell ndyshime ne jeten familjare.

Gaforrja
Dikush ju perkrah pas nje zhgenjimi ne rruge ligjore apo ne nje udhetim. Nje shpenzim ekonomik ju nervozon ne mes jave. Pas henes se re do cliroheni nga pengesat.

Luani
Per ju java fillon pas nje zhgenjimi ne aspektin ekonomik dhe pune. Nje debat nuk shmanget dot por mund te qetesoheni ne fundjave me fillimin e nje pune te re do dilni te fituar.

Virgjeresha
Zhenjime dhe permiresime ju bejne nje dush skocez. Kujdes nga nje situate e paqarte ne pune. Me henen e re ne shenjen tuaj do rilindni nga e para.

Peshorja
Lajme te mira priten sot por nga neser duhet te keni nerva te forta pas lajmeve apo thashethemeve ne aspektin personal. Partneri ne cift apo eprori juaj mund te kete nje problem ligjor. Situata sqarohet me henen e re ne Virgjeresh ne fundjave.

Akrepi
Te lindurit ne dhjetediteshin e dyte do perballjen me humbje ekonomike e erotike. Sot mund te mbyllni me sukses nje takim pune shume te rendesishem. Pas henes se re ne fundjave filloni nje pune te re.

Shigjetari
Te lindurit ne dhjetediteshin e dyte do kene probleme dhe permbysje ne jeten erotike e ekonomike. Vetem pas henes se re do filloj ngritja nga e enjtja e tutje.

Bricjapi
Nje problem ekonomik e personal nuk shmanget dot. Kujdes me debatet ne pune pas dites se sotme qe premton shume mbaresi dhe nje kontrate te mire. Hena e re ju hap nje rruge te re pas te enjtes.

Ujori
Keni shume energji dhe dita e sotme ju ndihmon per te sqaruar hapat e mejteshem. Te lindurit ne dhjetediteshin e dyte kane me shume nevoje per siguri ekonomike. Me henen e re do lini mbrapa hatermbetjet dhe kritikat qe s'po ju lene te ecni para.

Peshqit
Pas nje zhgenjimi ne pune apo bashkepunime sot do gjeni ate qe kerkoni si mbeshtetje ndaj jush. Neser kujdes ne marredheniet familjare mos u nervozoni pa kriter. Fundjava ju sjell dicka te re ne pune.