Nga Bota, 16 Janar 2023, 01:12

Kim e urren gruan e re të Kanye West, e dinte që nuk ishin vetëm kolegë

XING

Kim e urren gruan e re të Kanye West, e dinte që nuk ishin vetëm

Martesa e fshehtë e Kanye West me stilisten Bianca Censori bëri bujë. Por çfarë mendon ish-bashkëshortja e reperit Kim Kardashian për këtë martesë të dyshes? Media “Page Six” bën me dije se Kim nuk e ka pritur mirë lajmin. Kim dyshonte prej kohësh se mes stilistes dhe reperit nuk kishte vetëm një marrëdhënie pune.

Kim e urren gruan e re të Kanye West, e dinte që nuk ishin vetëm

“Ajo e ka përbuzur prej kohësh stilisten pa asnjë arsye të veçantë. Kim e urren atë”, tha një burim.

Kim e urren gruan e re të Kanye West, e dinte që nuk ishin vetëm

Kanye dhe Bianca u martuan në një ceremoni private të premten. Thuhet se çifti i ri shkuan për të kaluar muajin e mjaltit në Utah në një resort luksoz pas ceremonisë së tyre private të dasmës.

Kim e urren gruan e re të Kanye West, e dinte që nuk ishin vetëm

Kim e urren gruan e re të Kanye West, e dinte që nuk ishin vetëm