Nga Bota, 1 Korrik 2022, 15:57

Vjen në jetë djali, çifti i njohur i showbizit bëhen prindër

XING

Vjen në jetë djali, çifti i njohur i showbizit bëhen

Aktori Brian Austin Green dhe kërcimtarja profesioniste Sharna Burgess kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku. Lajmin e ka bërë të ditur Sharna me anë të një postimi në Instagram.

Vjen në jetë djali, çifti i njohur i showbizit bëhen

Dyshja i kanë vendosur të voglit emrin Zane Walker. "Zemra ime tani është përgjithmonë jashtë trupit tim", ka shkruar ajo.

Vjen në jetë djali, çifti i njohur i showbizit bëhen

Ardhja e vogëlushit shënon fëmijën e parë për Burgess, 37 vjeç, dhe të pestin për Green, 48.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ?????????????? (@sharnaburgess)

Vjen në jetë djali, çifti i njohur i showbizit bëhen

Vjen në jetë djali, çifti i njohur i showbizit bëhen