Showbizz Shqiptar, 16 Mars 2023, 13:39

Luizi debat me banorët, Kiara ia fut gjumit

XING

Luizi debat me banorët, Kiara ia fut gjumit

Mbrëmjen e djeshme Luizi dhe Kristi kanë debatuar ashpër dhe në debat janë përfshirë edhe Olta, Maestro dhe Qetësori. Shkak është bërë nominimi i fundit ku janë Luizi, Maestro dhe Kristi. 

Luizi debat me banorët, Kiara ia fut gjumit

Por ajo që ka bërë përshtypje është qëndrimi i Kiarës.

Luizi debat me banorët, Kiara ia fut gjumit

Moderatorja jo vetëm që nuk është përfshirë në debat, as s’ka qenë kurioze të shohë debatin, por ka zgjedhur të bëjë një sy gjumë në oborr.

Luizi debat me banorët, Kiara ia fut gjumit