Showbizz Shqiptar, 17 Mars 2023, 10:30

Rezultatet/ Sipas jush, ja kush e fiton sonte 'Big Brother VIP Kosova'

XING

Rezultatet/ Sipas jush, ja kush e fiton sonte 'Big Brother VIP Kosova'

Sot është finalja e madhe e 'Big Brother VIP Kosova'. Finalistët janë Xhuli, Stresi, Vedati, Artani dhe Mbresa. Disa ditë më parë, "Xing.al" publikoi një sondazh ku patët mundësinë të votonit për banorin që dëshironi të shpallet fitues dhe votat më të shumta kanë qenë për Stresin. 

Stresi ka marrë 59% të votave, pas tij vijnë Xhuli dhe Vedati me 16%, Artani me 5% dhe Mbresa me 4%. 

Rezultatet/ Sipas jush, ja kush e fiton sonte 'Big Brother VIP Kosova'