Nga Bota, 22 Prill 2022, 14:27

Futbollisti gjerman dhe aktorja turke prindër për herë të dytë

XING

Futbollisti gjerman dhe aktorja turke prindër për herë të

Futbollisti gjerman Mesut Özil dhe aktorja turke Amine Gül?e do të bëhen prindër për herë të dytë. Mediat turke raportojnë se aktorja është tre muajshe shtatzënë.

Futbollisti gjerman dhe aktorja turke prindër për herë të

Çifti ka një vajzë, e cila erdhi në jetë më 30 mars 2020. Mesut dhe Amine i vendosën vajzës emrin Eda. 

Futbollisti gjerman dhe aktorja turke prindër për herë të

“Ajo po rritet kaq shpejt, dua të përjetoj çdo moment. Ne duam pesë fëmijë, por Allahu e di më së miri. Ndoshta jo pesë, por duam që vajza jonë të ketë një vëlla”, ka thënë Amine.

Futbollisti gjerman dhe aktorja turke prindër për herë të

Futbollisti gjerman dhe aktorja turke prindër për herë të

Futbollisti gjerman dhe aktorja turke prindër për herë të

Futbollisti gjerman dhe aktorja turke prindër për herë të

Futbollisti gjerman dhe aktorja turke prindër për herë të

Futbollisti gjerman dhe aktorja turke prindër për herë të

Futbollisti gjerman dhe aktorja turke prindër për herë të