Showbizz Shqiptar, 18 Maj 2022, 09:42

'E ule veten, lojë për vëmendje', Bora Zemani 'kryqëzohet' nga ndjekësit pas videos me Donaldin

XING

'E ule veten, lojë për vëmendje', Bora Zemani

Video ku Bora dhe Donaldi shfaqeshin bashkë gjatë eventit të Valdrin Sahitit ka bërë xhiron e rrjetit dje dhe shumë ndjekës kanë mbetur të zhgënjyer. Kjo për faktin se Bora vetëm pak kohë më parë tha se mes tyre nuk ka asgjë. 

'E ule veten, lojë për vëmendje', Bora Zemani

Të shumtë i kanë cilësuar të gjithë ngjarjet që kanë ndodhur gjatë muajve të fundit si një “lojë për vëmendje”, ndërsa nuk kanë nguruar t’i kujtojmë dhe romancën që lindi mes aktorit të humorit dhe këngëtares Beatrix Ramosaj gjatë kohës që ishin në Big Brother VIP.

'E ule veten, lojë për vëmendje', Bora Zemani

"E ule veten", "Lojë për vëmendje", "Si mund t'i kthehesh një njeriu që të ka tradhtuar në sytë e botës", janë disa nga komentet.

'E ule veten, lojë për vëmendje', Bora Zemani

'E ule veten, lojë për vëmendje', Bora Zemani

'E ule veten, lojë për vëmendje', Bora Zemani

Ndërkohë, ende nuk ka një një reagim zyrtar nga ana e dyshes.

'E ule veten, lojë për vëmendje', Bora Zemani

'E ule veten, lojë për vëmendje', Bora Zemani