Showbizz Shqiptar, 13 Maj 2022, 23:50

Historia me Capital T/ Adrola Dushi bën deklaratën e papritur: Jam në një lidhje me...

XING

Historia me Capital T/ Adrola Dushi bën deklaratën e papritur: Jam

Prej kohësh në rrjet kanë qarkulluar lajme për një romancë të mundshme mes Capital T dhe Adrola Dushit.

Historia me Capital T/ Adrola Dushi bën deklaratën e papritur: Jam

Adrola ishte mbrëmjen e sotme në emisionin “Më lër të flas”, ku u pyet nëse kjo është e vërtetë.

Historia me Capital T/ Adrola Dushi bën deklaratën e papritur: Jam

“Vërtetë e keni apo talleni? Unë jam në një lidhje me veten dhe jam shumë e lumtur”, u përgjigj modelja bukuroshe.

Historia me Capital T/ Adrola Dushi bën deklaratën e papritur: Jam

Historia me Capital T/ Adrola Dushi bën deklaratën e papritur: Jam

Historia me Capital T/ Adrola Dushi bën deklaratën e papritur: Jam